Anuntul tau va fi distribuit si pe Facebook. Simplu - Rapid - Eficient.

adaugaanunt111  anunturi fb

Angajam trainer!

Adaugă la Favorite
Preț: 2500 Euro 2500 Euro
Persoana contact: WinWin Studio
Telefon: 07..........afiseaza numarul
Adăugat 11-09-2020 06:40:10

Descriere completă

Job-ul se adreseaza strict persoanelor de sex feminin.

Cerinte:

- Varsta minima de 18 ani

- Abilitati foarte bune de comunicare

- Limba engleza obligatorie (Nivel mediu / avansat)

- Seriozitate si punctualitate

- Atentie distributiva

- Disponibilitate de a lucra in ture cat si in weekend

- Persoana "Open Minded"

Experienta pe un un post asemanator sau la un alt studio de videochat reprezinta un mare avantaj

Responsabilitati:

- Instruirea modelelor care sunt la inceput de cariera in conformitate cu procesul de lucru stabilit de noi pentru obtinerea celor mai bune rezultate.

- Aplicarea regulamentului de ordine interioara

- Creare descrieri, topicuri si subiecte de discutie pentru modelele noi cat si pentru cele cu experienta

- Support si training pe toata durata turei

- Monitorizarea modelelor pe site-uri

Oferim:

- Mediu de lucru placut si interactiv

- Contract de munca

- Pachet salarial atractiv

- Comision pe toata durata colaborarii pentru modelele care vin la noi prin recomandarea ta :)

Judet

Bucuresti
Bucuresti

Detalii anunț

ID Anunț: 3163
Afișări: 24
Expiră: 18-09-2020 06:40:10